Regionalno prvenstvo za dobne kategorije

Ivan ŠimacNewsLeave a Comment

KATEGORIJE

MLAĐI JUNIORI: muški godišta 2002./2003., ženske godišta 2003./2004.
JUNIORI: muški godišta 2000./2001., ženske godišta 2001./2002.
MLAĐI SENIORI: muški godišta 1998./1999., ženske godišta 1999/2000.
SENIORI: muški godište 1997. i stariji, ženske godište 1998. i starije

SATNICA

1. dio SUBOTA UJUTRO
rasplivavanje 08,00
natjecanje 08,45

2. dio NEDJELJA UJUTRO
rasplivavanje 08,00
natjecanje 09,00

3.dio NEDJELJA POPODNE
rasplivavanje 14,45
natjecanje 15,30

STARTNA LISTA 1. dio
STARTNA LISTA 2. dio
STARTNA LISTA 3. dio

10. sv. Krševan, Zadar

Ivan ŠimacNewsLeave a Comment

Između nekoliko stotina plivača, na mitingu je nastupilo i 15 naših članova.

Lovro Keglević, Ivor Čalić Kurilić, Ana Repac, Judita Jurin, Jakov Jurin, Toni Vuletić, Lara Gerbaz, Chiara Bilić, Petra Dedić, Laura Muškardin, Paolo Ljubičić, Maro Banac, Frane Vundać, Bruno Belas i Marco Zambelli činili su ekipu Kantride.

Naporan miting, organiziran u tri dijela (do sada, dva dijela) govori o masovnosti samog natjecanja.
Jedinu medalju osvojio je Toni Vuletić (2006.) na 100 m leđno. Bila je to brončana medalja osvojena rezultatom 1:10.73.

Bilo je dosta diskvalifikacija što nas navodi na zaključak da trebamo biti pažljiviji na treningu.

Ponašanje je bilo pohvalno.
U svakom slučaju, vrijedno iskustvo!

46. Miting Mladost 2018.

Ivan ŠimacNewsLeave a Comment

Na 46. mitingu Mladost 2018 uz prijenose finala uživo na nacionalnoj televiziji nastupili su: Neo Križan, Michela Koraca, Luka Dedić, Meri Mataja, Klara Kosanović, Denis Ćiković, Tin Mijatov, Mario Cerović, Antonio Karlić te Leonard Martinis.

U tablici pogledajte ostvarene nastupe u finalu.

Čestitamo svima. Bio je ovo jak miting. To dokazuje i televizijski prijenos.

3. KANTRIDA kup za najmlađe

Ivan ŠimacNewsLeave a Comment

8. prosinca 2018. pozivamo Vas na natjecanje u organizaciji Plivačkog kluba Kantrida.
PROPOZICIJE

VAŽNI PODACI:

3. KANTRIDA kup za najmlađe
• Subota, 8.12.2018.
• Rasplivavanje: 10:00 sati
• Početak natjecanja: 11:00 sati

KATEGORIJE:
Dječaci Djevojčice
B1 2006. G1 2007.
B2 2007. G2 2008.
B3 2008. G3 2009.
B4 2009. i mlađi G4 2010. i mlađi
Sve kategorije su zatvorene.

PROGRAM:
Rasplivavanje: 10:00 sati
Početak natjecanja: 11:00 sati

25 leptir B4, G4
50 leptir B2, G2, B3, G3
100 leptir B1, G1
25 leđno B4, G4
50 leđno B2, G2, B3, G3
100 leđno B1, G1
25 prsno B4, G4
50 prsno B2, G2, B3, G3
100 prsno B1, G1
25 slobodno B4, G4
50 slobodno B2, G2, B3, G3
100 slobodno B1, G1
ODMOR 15 min
100 mješovito * B2 i B3, G2 i G3
*Finalna utrka 8 najbržih djevojčica i dječaka u zbroju vremena sve četiri pedesetice.
100 mješovito * B1, G1
*Finalna utrka 8 najbržih djevojčica i dječaka u zbroju 3 najbolje stotice (veliki bodovi).
ODMOR 15 min
Štafeta 6 x 50 B1+G1+B2+G2+B3+G3 slobodno
Iz svake kategorije po jedan natjecatelj.
U štafeti, mlađi natjecatelji mogu nastupiti za starije kategorije.

Prijave do srijede, 5. prosinca 2018. godine.

VIDIMO SE!!

STARTNA LISTA

3. kolo Jesenske lige

Ivan ŠimacNewsLeave a Comment

U subotu, 10.11.2018. godine održati će se 3. kolo Jesenske lige Regije 2. Na rasporedu su sljedeće discipline:

50 prsno
50 leptir
100 leđno
200 slobodno
400 mješovito

Rasplivavanje: 08,00 sati.
Natjecanje: 08,45 sati.

LISTA PRIJAVA
STARTNA LISTA (u četvrtak)